barl⚽️u.com

Michał zalicza kolejne dobre 90 minut w meczu z mocnym...

Michał Kopczyński, text's publication from 2019-02-25 12:55:49 :
Michał zalicza kolejne dobre 90 minut w meczu z mocnym Sydney FC! Mimo porażki 0-1, Michał zalicza udany występ, wybijając piłkę z lini bramkowej swojej drużyny, a także strzelając gola, minimalnie z pozycji spalonej.

Another good effort from Michael, playing whole game against strong Sydney FC. Goal line clearance and offside goal was among other good plays from Wellington Phoenix FC no. 15!

Translate this publication :

The publication :

A publication from Michał Kopczyński

kopakopczynskiStrona poświęcona pomocnikowi Legii Warszawa Michałowi Kopczyńskiemu, wypożyczonemu w sezonie 2018/2019 do Wellington Phoenix FC.

Page devoted to Michał Kopczyński midfielder of Legia Warsaw, currently loaned to Wellington Phoenix FC.

Previous publications

2019-02-15 :
Michał Kopczyński z fanem nr. 1 i towarzyszem życia w jednej osobie❤️

Michael with his number 1 fan and best...

2019-01-22 :
New Copa from adidas, following Kopa's football adventure in Wellington Phoenix FC! You can play them upside down ;)

Video...
See the video

2019-01-14 :
Kolejne dobre 90 minut w wykonaniu Michała Kopczyńskiego! Wellington Phoenix FC pokonuje Central Coast Mariners pomimo niekorzystnego wyniku po pierwszej...
See 3 photos

See all publications

You can also be interested by

Arek Milik
2019-02-25 11:10:04

L'importante erano i tre punti. Contento per la doppietta ⚽⚽ Ora pensiamo alla Juventus