barl⚽️u.com

Wielkimi krokami nadchodzi czerwiec, a wraz z nim piłkarskie podsumowanie...

Michał Kopczyński, text's publication from 2019-05-27 09:36:30 :
Wielkimi krokami nadchodzi czerwiec, a wraz z nim piłkarskie podsumowanie sezonu. Redakcja strony chciałaby się podzielić z wszystkimi śledzącymi, tym co działo się w roku 2018/2019.

Podsumowując sezon w liczbach, sytuacja wygląda następująco:

Liczba występów Michała W Hyundai A-League + Play Off – 23
Liczba występów Michała w pucharach – 1
Łącznie minut na boisku – 1787

Z punktu widzenia pozycji boiskowej, Michał w tym sezonie spędził większość czasu na lewej stronie środka obrony, w ustawieniu z trzema obrońcami. Kilka meczów rozegrał również na nominalnej pozycji – defensywnego pomocnika. Przez moment Michał był również przymierzany do gry na prawym wahadle, ostatecznie jednak grał momentami na prawej stronie w trójce obrońców. Krótko mówiąc, ten sezon dla Michała stał z pewnością pod znakiem boiskowej wszechstronności i elastyczności. Michał wykorzystywał swoje atuty, takie jak ustawianie się, gra w powietrzu, czytanie gry i dzięki temu z dużym powodzeniem tworzył zdyscyplinowaną formację obronną z weteranami Stevenem Taylorem i kapitanem Andrew Durante, pod batutą Marka Rudana.

Patrząc na liczby, łatwo można stwierdzić, że był to jeden z bardziej wymagających fizycznie sezonów dla Michała. Liczba rozegranych minut w gorącym klimacie oraz tysiące kilometrów przebytych w podróżach na wyjazdy, były wyzwaniem fizycznym, którym Michał dzięki dobremu przygotowaniu, bardzo dobrze sprostał.

Władze klubu Wellington, a także nowy szkoleniowiec Nixów, wyrażały duże chęci by Michał spędził kolejny sezon na południowej półkuli. Na ten moment, piłkarska przyszłość Michała stoi pod znakiem zapytania. Kontrakt w Legii Warszawa obowiązuje jeszcze przez rok i lato wyjaśni na jakie boisko wybiegnie jesienią wychowanek stołecznego klubu.

Bardzo dziękujemy wszystkim kibicom za śledzenie poczynań Michała, czytanie relacji meczowych i nie tylko, a najwytrwalszym za oglądanie zmagań australijskiej A-League. Z pewnością, był to dla legijnego pomocnika bardzo udany rok, zarówno pod względem sportowym, jak i osobistym. Nowa Zelandia zachwycała Michała swoją naturą, życzliwością i klimatem przez cały jego pobyt.

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich kibiców, do zobaczenia!

Translate this publication :

The publication :

A publication from Michał Kopczyński

kopakopczynskiStrona poświęcona pomocnikowi Legii Warszawa Michałowi Kopczyńskiemu, wypożyczonemu w sezonie 2018/2019 do Wellington Phoenix FC.

Page devoted to Michał Kopczyński midfielder of Legia Warsaw, currently loaned to Wellington Phoenix FC.

Previous publications

2019-05-20 :
Michał na lokalnym spotkaniu z fanami Wellington. Miłego tygodnia!

Michael’s meeting with local Wellington fans

2019-05-15 :
Tam i z powrotem, historia Bilbo Bagginsa (Michała Kopczyńskiego). Wizyta Michała w beztroskim Shire, tym razem obyło się bez długich...
More

2019-05-07 :
Pomimo dzielnej postawy i dobrej gry Wellington Phoenix FC odpada z Melbourne Victory z australijskich playoffs. Michał w samej końcówce...
More

2019-04-28 :
Dziś Michał Kopczyński odbył jeden z najdłuższych piłkarskich wyjazdów na świecie. To jakby pojechać 15 razy na wyjazd do Gdańska...
More

2019-04-24 :
Wielkanocny mecz z Melbourne City FC!

Easter game with Melbourne!

Wellington Phoenix FC

See all publications

You can also be interested by

Karol Linetty
2019-05-26 20:06:23

Battiamo i Campioni d’Italia!

Robert Lewandowski
2019-05-26 15:41:47

Dear fans, I would like to thank all of you for the daily support during this season

Grzegorz Krychowiak
2019-05-26 13:48:34

We have better and worse moments this season. Disappointed start cause we could not win the league.
We have to be...
More

Dawid Kownacki
2019-05-26 13:45:25

Piłka nożna nr 1 ⚽️

Kamil Grosicki
2019-05-26 12:56:46

Bracie jesteśmy z tobą ,zawsze byliśmy i zawsze będziemy ❤️

See all publications from PL's players

We use cookies to enhance your visit to our site and to bring you advertisements that might interest you. More.