barl⚽️u.com

E arritëm objektivin..!! Kombëtarja po rritet dita ditës dhe për...

Mergim Mavraj, text's publication from 2017-09-09 12:16:32 :
E arritëm objektivin..!!
Kombëtarja po rritet dita ditës dhe për këtë e tregojnë shumë qartë rezultatet. Pas pjesmarrjes në Europian, tani dëshira e çdokujt që i rreh zemra kuqezi është ta shohë Kombëtaren në çdo Europian dhe Botëror.

Mirëpo, duhet të jemi me këmbë në tokë. Ekipi ka realizuar objektivin për këtë eleminatore pavarësisht se na u mohua fitorja ndaj Maqedonisë. Kemi siguruar vendin e tretë në klasifikim kur ka edhe dy ndeshje për tu luajtur, diçka që Shqipëria nuk e ka realizuar më parë dhe për këtë përgëzoj të gjithë çunat për gjithçka kanë dhënë për fanellën e kombit.#OsaMirëMeQeneShqiptar #Kuqezi #RedandBlack

Translate this publication :

The publication :

A publication from Mergim Mavraj

m.mavraj15This is the official Facebook Page of Mergim Mavraj

Previous publications

Message from Mergim Mavraj at 2017-07-302017-07-30 :
Te ishin ende gjalle keta te dy sot Ballist Morina do te ishte ne shtepine dhe familjen e tij. Ku...
More

See all publications

You can also be interested by

Ivan Balliu CampenyIvan Balliu Campeny
2017-09-03 11:29:32

Message from Ivan Balliu Campeny at 2017-09-03😄🇦🇱👍

Ivan Balliu CampenyIvan Balliu Campeny
2017-08-31 19:31:36

Message from Ivan Balliu Campeny at 2017-08-31🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Ivan Balliu CampenyIvan Balliu Campeny
2017-08-29 15:44:48

Message from Ivan Balliu Campeny at 2017-08-29Ti shqiperi me jep nder 🇦🇱⚽️

Ivan Balliu CampenyIvan Balliu Campeny
2017-08-25 14:35:23

Message from Ivan Balliu Campeny at 2017-08-25Shqipëri po vij!!!

Ivan Balliu CampenyIvan Balliu Campeny
2017-08-19 09:03:28

Message from Ivan Balliu Campeny at 2017-08-19Merci a tous!
See 2 photos

See all publications from AL's players

We use cookies to enhance your visit to our site and to bring you advertisements that might interest you. More.