barl⚽️u.com

Mergim Mavraj

Mergim MavrajThis is the official Facebook Page of Mergim Mavraj
Facebook : https://www.facebook.com/m.mavraj15/

Message from Mergim Mavraj at 2019-06-142019-06-14 :
Amin Amin Amin!
Te lumt hoxhe Ahmed Kalaja ♥️
See the video

Message from Mergim Mavraj at 2019-03-182019-03-18 :
Sa dite e merzitshme mos me i vesh keto ngjyra #kuqezi ne diten e grumbullimit te kombtares 🇦🇱♥️

Message from Mergim Mavraj at 2019-01-042019-01-04 :
Magic colors #redandblack 🔴⚫️ FC Ingolstadt 04

Message from Mergim Mavraj at 2018-11-202018-11-20 :
Red and black 🇦🇱

Message from Mergim Mavraj at 2018-11-182018-11-18 :
E ndjej të kërkoj publikisht falje për atë moment dobësie 🙏 Të gjithë gabojmë dhe këtë herë më ndodhi mua....
More

Message from Mergim Mavraj at 2018-11-172018-11-17 :
E ti mos u bë i pa Shpresë 🇦🇱💪
15:55
- Bëhu personi që shkëlqen me shpresë!

Message from Mergim Mavraj at 2018-11-142018-11-14 :
këto ngjyra 🇦🇱😍😍😍

Message from Mergim Mavraj at 2018-10-162018-10-16 :
Ndihem krenar, por edhë të zhgënjyer me rezultatin. Unë shpresoj se mund të ju falim se shpejti një fitore. Çdo...
More

Message from Mergim Mavraj at 2018-10-132018-10-13 :
Nesër do të na duhet përsëri muri jonë Shqiptar #kuqezi 🇦🇱 Arlind Ajeti

Message from Mergim Mavraj at 2018-09-242018-09-24 :
The calm before the storm 🌪

Message from Mergim Mavraj at 2018-09-142018-09-14 :
#hello #thessaloniki 👍

Message from Mergim Mavraj at 2018-06-222018-06-22 :
Sorry 🇨🇭#switzerland it was our Game 😁✌️ but your chocolate is not bad 😉 #swisschocolate 😋

Message from Mergim Mavraj at 2018-05-312018-05-31 :
sportplus.al : Futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë, Mërgim Mavraj ka folur në prag të ndeshjes miqësore me Ukrainë, e cila...
More

Message from Mergim Mavraj at 2018-05-062018-05-06 :
Djali xhaxhait Adem Avdi Mavraj - Vellai jone ❤️❤️
"arit kurre si bie vlera edhe ne kohe zie“

Percjellja edhe sprova e...
More

Message from Mergim Mavraj at 2018-02-172018-02-17 :
#Kosova10 🇽🇰🇦🇱
Urime 10 vjetori Pavarësisë <3
10th year Anniversary of Kosovo independence

Message from Mergim Mavraj at 2018-02-102018-02-10 :
#nurderHSV #BVBHSV HT 0-0

Message from Mergim Mavraj at 2018-01-122018-01-12 :
#suksesePresident
Te uroj me te mirat nga zemra 👐🇦🇱
#bigbossDuka

Message from Mergim Mavraj at 2017-12-252017-12-25 :
Vizita e Qabes e ben njeriun te perjetoje momente relaksi e qetesie si argument edhe mrekulli qe e ben kete...
See 6 photos

Message from Mergim Mavraj at 2017-12-132017-12-13 :
#HSV

Message from Mergim Mavraj at 2017-11-282017-11-28 :
Falë dëshmorëve të Kombit, sot festojmë të lirë ditën e flamurit. E pacim përjetë ❤️🇦🇱
See the video

Message from Mergim Mavraj at 2017-11-262017-11-26 :
Hamburger SV 3-0 Hoffenheim ⚽️⚽️⚽️
See the video

Message from Mergim Mavraj at 2017-11-252017-11-25 :
#HSV

Message from Mergim Mavraj at 2017-11-212017-11-21 :
„Für mich eine große Ehre bei diesem Projekt mitmachen zu dürfen, uns geht es viel besser als wir denken, Ihnen...
See the video

Message from Mergim Mavraj at 2017-11-152017-11-15 :
@mergimmavraj.15 #Instagram ✔️

Message from Mergim Mavraj at 2017-11-132017-11-13 :
🇦🇱❤️

Message from Mergim Mavraj at 2017-11-072017-11-07 :
Në qoftë se dëshironi ta njihni dhe ta doni atdheun tuaj, shkoni në të huajin ❤️🇦🇱👐

Message from Mergim Mavraj at 2017-10-162017-10-16 :
#HSV 👏

Message from Mergim Mavraj at 2017-10-102017-10-10 :
Faleminderit të gjithëve për mbështetjen 👏 ❤️🇦🇱

Message from Mergim Mavraj at 2017-09-112017-09-11 :
No one cares about them because it isn't #Paris or #london but I have to speak up for them because...
More

Message from Mergim Mavraj at 2017-09-092017-09-09 :
E arritëm objektivin..!!
Kombëtarja po rritet dita ditës dhe për këtë e tregojnë shumë qartë rezultatet. Pas pjesmarrjes në Europian,...
More

Message from Mergim Mavraj at 2017-07-302017-07-30 :
Te ishin ende gjalle keta te dy sot Ballist Morina do te ishte ne shtepine dhe familjen e tij. Ku...
More

More info about Mergim Mavraj

Mërgim Mavraj (was born 9 June 1986 in Hanau) is a German-born Albanian professional footballer who plays as a defender for German club Hamburger SV and the Albania national team.

We use cookies to enhance your visit to our site and to bring you advertisements that might interest you. More.