barl⚽️u.com

Wellington wygrywa na wyjeździe aż 8-2, pobijając tym samym rekord...

Michał Kopczyński, text's publication from 2019-03-10 11:15:05 :
Wellington wygrywa na wyjeździe aż 8-2, pobijając tym samym rekord strzelecki w historii całej drużyny. Kolejne 90 minut Michała w obronie!

Wellington Phoenix FC secures dominant win over Central Coast Mariners scoring 8 goals in the process. That’s record breaking shooting for Nix team! Another 90 minutes effort in defense from Michał.

Translate this publication :

The publication :

A publication from Michał Kopczyński

kopakopczynskiStrona poświęcona pomocnikowi Legii Warszawa Michałowi Kopczyńskiemu, wypożyczonemu w sezonie 2018/2019 do Wellington Phoenix FC.

Page devoted to Michał Kopczyński midfielder of Legia Warsaw, currently loaned to Wellington Phoenix FC.

Previous publications

2019-03-08 :
Już jutro, o 9:50 polskiego czasu Wellington Michała Kopczyńskiego zmierzy się z Central Coast Mariners. Zapraszamy do oglądania!