barl⚽️u.com

Djali xhaxhait Adem Avdi Mavraj - Vellai jone ❤️❤️ "arit kurre...

Mergim Mavraj, text's publication from 2018-05-06 16:46:32 :
Djali xhaxhait Adem Avdi Mavraj - Vellai jone ❤️❤️
"arit kurre si bie vlera edhe ne kohe zie“

Percjellja edhe sprova e Adem Mavraj tij më bënë edhe njehere te them nga thellesia e zemres se;
Dashuria per ju si familje pavaresisht sprovave te jetes vetem se shtohet edhe nuk pakesohet perkundrazi.
Sprovat qe kalove nuk jane vetem te tuat po edhe tonat edhe te mijat personalisht jame aty pjese e tyre pjese e jotja pjese e juaja.
Mbetesh edhe ne sprova shembull se si duhet te perballemi e te sillemi edhe ne fatkeqsi, "arit kurre si bie vlera edhe ne kohe zie".
Faleminderit per ngrohetsine respektin e te gjitheve sidomos tuajin qe pavaresisht dhimbjes kurre nuk i neglizhuat.
Se fundi reflektimi im do te ishte;
Te dashurit edhe te afermit dite mbas dite largohen nga kjo bote kalimtare.
Pa dyshim se ne kete bote jemi udhetare; dikush me heret e nje tjeter me vone.
Esenca e kesaj bote eshte fakti qe ketu nuk jemi ne shtepin tone perfundimtare!

Qofte falja edhe meshira e Zotit automjeti juaj me i mire per udhetimin e amshueshem.
Qoftë djali yt dhe nana jote banor te Xhenetit dhe varri qofte bahçe meshire per ata e te gjithe ne.

AMIN.
Adem Mavraj & Ermal Mavraj ❤️

Translate this publication :

The publication :

A publication from Mergim Mavraj

m.mavraj15This is the official Facebook Page of Mergim Mavraj

Previous publications

2018-02-17 :
#Kosova10

2018-02-10 :
#nurderHSV #BVBHSV HT 0-0

2018-01-12 :
#suksesePresident
Te uroj me te mirat nga zemra

2017-12-25 :
Vizita e Qabes e ben njeriun te perjetoje momente relaksi e qetesie si argument edhe mrekulli qe e ben kete...
See 6 photos

2017-11-28 :
Falë dëshmorëve të Kombit, sot festojmë të lirë ditën e flamurit. E pacim përjetë ❤️
See the video

See all publications

You can also be interested by

Ivan Balliu Campeny
2018-04-15 11:11:05

On y croit!! Allez Metz

Ivan Balliu Campeny
2018-04-07 10:50:16

Tout prêt pour demain!

Ivan Balliu Campeny
2018-03-26 16:31:28

Suksese!! #Shqipëria #Albania #ALB

Ivan Balliu Campeny
2018-01-01 16:41:15

Happy birthday to me!
See 2 photos

Ivan Balliu Campeny
2017-12-24 20:57:06

Bon Nadal, Joyeux Noël!

See all publications from AL's players

We use cookies to enhance your visit to our site and to bring you advertisements that might interest you. More.