barl⚽️u.com

Mergim Mavraj

This is the official Facebook Page of Mergim Mavraj
Facebook : https://www.facebook.com/m.mavraj15/

2019-06-14 :
Amin Amin Amin!
Te lumt hoxhe Ahmed Kalaja ♥️
See the video

2019-03-18 :
Sa dite e merzitshme mos me i vesh keto ngjyra #kuqezi ne diten e grumbullimit te kombtares

2019-01-04 :
Magic colors #redandblack

2018-11-20 :
Red and black

2018-11-18 :
E ndjej të kërkoj publikisht falje për atë moment dobësie

2018-11-17 :
E ti mos u bë i pa Shpresë

2018-11-14 :
këto ngjyra

2018-10-16 :
Ndihem krenar, por edhë të zhgënjyer me rezultatin. Unë shpresoj se mund të ju falim se shpejti një fitore. Çdo...
More

2018-10-13 :
Nesër do të na duhet përsëri muri jonë Shqiptar #kuqezi

2018-09-24 :
The calm before the storm

2018-09-14 :
#hello #thessaloniki

2018-06-22 :
Sorry

2018-05-31 :
sportplus.al : Futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë, Mërgim Mavraj ka folur në prag të ndeshjes miqësore me Ukrainë, e cila...
More

2018-05-06 :
Djali xhaxhait Adem Avdi Mavraj - Vellai jone ❤️❤️
"arit kurre si bie vlera edhe ne kohe zie“

Percjellja edhe sprova e...
More

2018-02-17 :
#Kosova10

2018-02-10 :
#nurderHSV #BVBHSV HT 0-0

2018-01-12 :
#suksesePresident
Te uroj me te mirat nga zemra

2017-12-25 :
Vizita e Qabes e ben njeriun te perjetoje momente relaksi e qetesie si argument edhe mrekulli qe e ben kete...
See 6 photos

2017-11-28 :
Falë dëshmorëve të Kombit, sot festojmë të lirë ditën e flamurit. E pacim përjetë ❤️
See the video

2017-11-26 :
Hamburger SV 3-0 Hoffenheim ⚽️⚽️⚽️
See the video

2017-11-21 :
„Für mich eine große Ehre bei diesem Projekt mitmachen zu dürfen, uns geht es viel besser als wir denken, Ihnen...
See the video

2017-11-15 :
@mergimmavraj.15 #Instagram ✔️

2017-11-07 :
Në qoftë se dëshironi ta njihni dhe ta doni atdheun tuaj, shkoni në të huajin ❤️

2017-10-16 :
#HSV

2017-10-10 :
Faleminderit të gjithëve për mbështetjen

2017-09-11 :
No one cares about them because it isn't #Paris or #london but I have to speak up for them because...
More

2017-09-09 :
E arritëm objektivin..!!
Kombëtarja po rritet dita ditës dhe për këtë e tregojnë shumë qartë rezultatet. Pas pjesmarrjes në Europian,...
More

2017-07-30 :
Te ishin ende gjalle keta te dy sot Ballist Morina do te ishte ne shtepine dhe familjen e tij. Ku...
More

More info about Mergim Mavraj

Mërgim Mavraj (was born 9 June 1986 in Hanau) is a German-born Albanian professional footballer who plays as a defender for German club Hamburger SV and the Albania national team.

We use cookies to enhance your visit to our site and to bring you advertisements that might interest you. More.