barl⚽️u.com

Footballers from Albania

The latests news from Albania players :

Mergim Mavraj
2019-06-14 15:08:55

Amin Amin Amin!
Te lumt hoxhe Ahmed Kalaja ♥️
See the video

Ivan Balliu Campeny
2019-05-19 13:22:03

Mes amis, je dois vous dire au revoir ... après 4 saisons passées au #FCMETZ‬, Il est temps pour moi...
See the video

Ivan Balliu Campeny
2019-03-20 12:32:13

⚽️

Mergim Mavraj
2019-03-18 11:21:11

Sa dite e merzitshme mos me i vesh keto ngjyra #kuqezi ne diten e grumbullimit te kombtares

Ivan Balliu Campeny
2019-01-23 16:09:27

Belle victoire à Monaco!Fier de mon équipe et fier d‘être capitaine de ce grand club. Allez Metz!! Prêt pour l’avenir!

Ivan Balliu Campeny
2019-01-12 15:43:42

Plus 3! Très bonne travail de toute l’équipe! #fcmetz

Mergim Mavraj
2019-01-04 08:03:21

Magic colors #redandblack

Ivan Balliu Campeny
2018-12-17 21:54:39

Joyeux Noël à tous les messins!

Ivan Balliu Campeny
2018-12-10 11:23:49

Bienvenue NIL un mini grenat!!

Mergim Mavraj
2018-11-20 21:04:53

Red and black

Mergim Mavraj
2018-11-18 15:47:57

E ndjej të kërkoj publikisht falje për atë moment dobësie

Mergim Mavraj
2018-11-17 09:54:55

E ti mos u bë i pa Shpresë

Mergim Mavraj
2018-11-14 17:58:30

këto ngjyra

Ivan Balliu Campeny
2018-11-12 16:54:04

#bestrong

Mergim Mavraj
2018-10-16 15:49:13

Ndihem krenar, por edhë të zhgënjyer me rezultatin. Unë shpresoj se mund të ju falim se shpejti një fitore. Çdo...
More

Mergim Mavraj
2018-10-13 15:36:16

Nesër do të na duhet përsëri muri jonë Shqiptar #kuqezi

Mergim Mavraj
2018-09-24 15:36:03

The calm before the storm

Mergim Mavraj
2018-09-14 15:38:34

#hello #thessaloniki

Ivan Balliu Campeny
2018-09-12 13:08:34

⚽️

Mergim Mavraj
2018-06-22 22:12:55

Sorry

Mergim Mavraj
2018-05-31 14:49:08

sportplus.al : Futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë, Mërgim Mavraj ka folur në prag të ndeshjes miqësore me Ukrainë, e cila...
More

Mergim Mavraj
2018-05-06 16:46:32

Djali xhaxhait Adem Avdi Mavraj - Vellai jone ❤️❤️
"arit kurre si bie vlera edhe ne kohe zie“

Percjellja edhe sprova e...
More

Ivan Balliu Campeny
2018-04-15 11:11:05

On y croit!! Allez Metz

Ivan Balliu Campeny
2018-04-07 10:50:16

Tout prêt pour demain!

Ivan Balliu Campeny
2018-03-26 16:31:28

Suksese!! #Shqipëria #Albania #ALB

Mergim Mavraj
2018-02-17 18:17:00

#Kosova10

Mergim Mavraj
2018-02-10 15:21:21

#nurderHSV #BVBHSV HT 0-0

Mergim Mavraj
2018-01-12 14:03:39

#suksesePresident
Te uroj me te mirat nga zemra

Ivan Balliu Campeny
2018-01-01 16:41:15

Happy birthday to me!
See 2 photos

Mergim Mavraj
2017-12-25 10:45:01

Vizita e Qabes e ben njeriun te perjetoje momente relaksi e qetesie si argument edhe mrekulli qe e ben kete...
See 6 photos

Ivan Balliu Campeny
2017-12-24 20:57:06

Bon Nadal, Joyeux Noël!

Mergim Mavraj
2017-11-28 16:06:32

Falë dëshmorëve të Kombit, sot festojmë të lirë ditën e flamurit. E pacim përjetë ❤️
See the video

Mergim Mavraj
2017-11-26 21:26:22

Hamburger SV 3-0 Hoffenheim ⚽️⚽️⚽️
See the video

Mergim Mavraj
2017-11-21 12:11:12

„Für mich eine große Ehre bei diesem Projekt mitmachen zu dürfen, uns geht es viel besser als wir denken, Ihnen...
See the video

Mergim Mavraj
2017-11-15 13:30:48

@mergimmavraj.15 #Instagram ✔️

Mergim Mavraj
2017-11-07 12:55:16

Në qoftë se dëshironi ta njihni dhe ta doni atdheun tuaj, shkoni në të huajin ❤️

Mergim Mavraj
2017-10-16 10:30:53

#HSV

Mergim Mavraj
2017-10-10 10:59:09

Faleminderit të gjithëve për mbështetjen

Ivan Balliu Campeny
2017-10-08 11:41:54

☕️☕️☕️

Ivan Balliu Campeny
2017-10-06 21:50:53

Debutimi me Kombëtaren..

Mergim Mavraj
2017-09-11 10:01:30

No one cares about them because it isn't #Paris or #london but I have to speak up for them because...
More

Mergim Mavraj
2017-09-09 12:16:32

E arritëm objektivin..!!
Kombëtarja po rritet dita ditës dhe për këtë e tregojnë shumë qartë rezultatet. Pas pjesmarrjes në Europian,...
More

Ivan Balliu Campeny
2017-08-29 15:44:48

Ti shqiperi me jep nder

Ivan Balliu Campeny
2017-08-25 14:35:23

Shqipëri po vij!!!

Ivan Balliu Campeny
2017-08-19 09:03:28

Merci a tous!
See 2 photos

Mergim Mavraj
2017-07-30 11:10:23

Te ishin ende gjalle keta te dy sot Ballist Morina do te ishte ne shtepine dhe familjen e tij. Ku...
More

We use cookies to enhance your visit to our site and to bring you advertisements that might interest you. More.